O nas

Dwujęzyczne Przedszkola  „SŁONECZKO” oferują
jedyną w Radomiu możliwość oglądania zajęć
i zabaw dzieci za pośrednictwem Internetu!

zdjęcie

W Dwujęzycznym Przedszkolu „SŁONECZKO” dzieci są szczęśliwe!

zdjęcie (4)

Dwujęzyczne Przedszkola „SŁONECZKO”  to wyjątkowe placówki, które zapewnią Twojemu dziecku doskonałą opiekę, wspaniałą zabawę i bardzo dobre przygotowanie do szkoły.

zdjęcie (5)

Jesteśmy otwarci na propozycje rodziców, chcemy dostosować się do coraz szybciej zmieniającej się rzeczywistości tak, aby nasze dzieci już od najmłodszych lat aktywnie w niej uczestniczyły.

foto

Dzień otwarty w „SŁONECZKU” jest każdego dnia!
Zapraszamy!

Nasze grupy wiekowe  liczą maksymalnie 18 osób a opiekę nad nimi pełnią, w każdej z grup, dwie, wykwalifikowane nauczycielki.

Najmłodsze przedszkolaki mają zapewnioną opiekę trzech nauczycieli.

Dwujęzyczne Przedszkola „SŁONECZKO” zlokalizowane są
przy ulicy Nowofolwarcznej 16A
i przy ulicy Radomskiego 8.

Niepubliczne Przedszkole „SŁONECZKO” przy ulicy Nowofolwarcznej 16A położone jest z dala od zgiełku miasta, w pięknym domu, otoczonym starymi drzewami. Wokół budynku znajduje się bardzo duży, ogrodzony teren z ogromnym placem zabaw, salą gimnastyczną i działkami doświadczalnymi dla dzieci. Przestronne tarasy i piękne otoczenie pozwalają, by przy sprzyjającej pogodzie zajęcia przedszkolaków odbywały się cały czas na świeżym powietrzu.  A powietrze jest tu – z dala od ruchliwych ulic, w pobliżu lasu – bardzo czyste. Budynek przedszkola
posiada 3 słoneczne, przestronne sale oraz salę gimnastyczną.

 sł (2)

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „SŁONECZKO”  przy ulicy Radomskiego 8 to nowa placówka w dzielnicy Ustronie. Mieści się w dużym, nowo wybudowanym jednokondygnacyjnym budynku. Przedszkole jest jednym z największych w mieście, spełniającym wszystkie normy unijne, dostosowanym także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiada pięć pięknych, dużych, słonecznych i świetnie wyposażonych sal dydaktycznych, największą w Radomiu salę gimnastyczną (60 m2) oraz przestronną jadalnię.

sł (1)

Zajęcia dodatkowe wliczone w cenę czesnego:

 

– angielski 5 razy w tygodniu 

– zajęcia z Native Speakerem 5 razy w tygodniu
– rytmika 2 razy w tygodniu
– basen raz w tygodniu
– taniec nowoczesny 2 razy w tygodniu
– zajęcia z komputerem – tablica interaktywna
– karate 2 razy w tygodniu
– zajęcia logopedyczne 
– zajęcia plastyczne raz w tygodniu
– zajęcia kulinarne dwa razy w miesiącu
– spektakle teatralne koncerty muzyczne

 

10854971_816668191722003_7367297623006477971_o

Pragniemy, aby nasz wychowanek był otwarty, śmiały, kreatywny dobrze radził sobie w życiu, miał dobry kontakt z otoczeniem i z samym sobą, odnosił sukcesy, a otaczający go świat nie miał przed nim tajemnic.

dom (145) (Copy)

Prowadzimy grupy wiekowe:
oddział dzieci 2,5-letnich
oddział dzieci 3-letnich
oddział dzieci 4-letnich
oddział dzieci 5-letnich
oddział dzieci 6-letnich

Zajęcia adaptacyjne

W naszym przedszkolu dzień otwarty jest każdego dnia. Naszą placówkę wyróżnia to, że decyzję o zapisaniu dziecka  rodzice mogą podjąć w odpowiadającym im czasie,  a nie -jak to zazwyczaj bywa- we wrześniu.

Wiemy, że adaptacja malucha w nowym środowisku jest uwarunkowana autonomicznie i nierzadko wymaga czasu, dlatego też chcemy przyjść mu z pomocą. Doskonałą okazją ku temu są prowadzone przez nas dni adaptacyjne, trwające około tygodnia,  w trakcie których rodzice mogą być blisko swoich pociech, dzięki czemu dzieci czują się pewniej. Krótkie zabawy integracyjne z pozostałymi przedszkolakami pozwalają na zmniejszenie lęku wobec nieznanego miejsca i obcych nauczycieli.

Dodatkowo dzięki kamerom umożliwiającym podgląd online, rodzice mają możliwość obserwowania  pobytu w przedszkolu swojej pociechy.

 

niepubliczne-przedszkole-sloneczko-stopka